فن ماینر ۱۴ در ۱۴

تجهیزات ماینینگ خود دارای قطعات جانبی میباشند . در بین این قطعات فرعی شاید بتوان فن آن را مهم ترین قطعه آن دانست زیرا وظیفه کنترل دمای ماینر را بر عهده دار است. بالا رفتن بیش از حد دما نه تنها میتواند دستگاه شما را آسیب بزند بلکه احتمال سوختن تراشه های برد شما را امکان پذیر میکند. بطور کلی فن جزو قطعات مستهلک شونده ماینر است و میتوان آن را قطعه مصرفی به حساب آورد. برخی از دستگاه ها به دلیل ابعاد بزرگی که دارند فن های بزرگتر و قدرتمند تری نیز نیاز دارند. در این شرایط فن ماینر ۱۴ * ۱۴ برای این ماینرها بسیار حیاتی به نظر میرسد.

نگهداری از فن ماینر ۱۴ * ۱۴

فن ماینر ۱۴ * ۱۴ همانند سایر مدل ها بسیار مستهلک شونده است بنابراین در صورت عدم رعایت شرایط نگهداری آن عمر مفید آن بسیار کاهش میابد. از مهمترین عوال که برای فن ماینر فوق العاده مخرب است دمای نامطلوب ، گرد و غبار و رطوبت است. برای افزایش عمر فن ماینر ۱۴ در ۱۴ تا جای ممکن محیط را از گرد و غبار و رطوبت پاک سازی کنید. اگر شرایط نگهداری را درست رعایت کنید فن شما حتی تا دو سال هم عمر میکند.

خرید فن دستگاه ماینینگ

با رعایت تمام نکات گفته شده ، با این حال فن ماینر جزو قطعات مستهلک شونده میباشد و دیر یا زود نیاز به تعویض خواهد داشت فروشگاه تهران ماینر ، جزو اولین سایت هایی است که فن ماینر را به صورت مجزا و با قیمت مناسب برای فروش ارائه میدهد. فن ماینر دارای ابعاد ۱۴ * ۱۴ و دارای چهارکابل اتصال میباشد که سازگاری کامل با اغلب ماینر ها را دارا میباشد. این فن با ماینر شما هماهنگ میشود و قابلیت تغییر دور توسط ماینر برای کنترل دما را نیز دارد.

نام تجاری

فن 14 * 14 مناسب برای ماینرهای B1 پلاس و E10 و…. مناسب میباشد.

مدل

ماینر ۱۴ * ۱۴

حوزه ی عملکردی فن ماینر 14*14 برای دستگاه های E10